Teknik Özellikler


  • Eşsiz Patentli Teknoloji
  • Uzaktan Kumanda 
  • 3 Kademeli Ultra Sessiz Fan
  • 4 Ayrı Zamanlama Ayarı
             (Sürekli-2 saat-4 saat-8 saat)                                                                                                                                                                                      
  •  Gece Modu                                                                                                                                                                                                                  

***Kullanacağınız Mekanın Büyüklüğüne Göre 4 Ayrı Model

Biozone AirCare PR05 Model -   50 m2'ye kadar olan mekanlar için

Biozone AirCare PR10 Model -  100 m2'ye kadar olan mekanlar için

Biozone AirCare PR20 Model -  200 m2'ye kadar olan mekanlar için

Biozone AirCare PR30 Model -  300 m2'ye kadar olan mekanlar için

 

***Biozone AirCare serisi cihazların 4 modelinin de boyutları aynıdır.                                                                               27cm x 10,25cm x 22,25cm

 

***Biozone AirCare serisi cihazları kullanırken en iyi sonucu almak için mekanınıza en uygun modeli seçmek kadar doğru konumlandırmak da önemlidir.

BiozoneAirCarePR05: Cihaz, 11m2-18.5m2 arası dolu mekanlarda “DÜŞÜK FAN” konumunda,18.5m2-32.5m2 arasındaki mekanlarda ”DÜŞÜK FAN veya “ORTA FAN”  konumunda,32.5m2’nin üzerindeki mekanlarda “YÜKSEK FAN” konumunda veya çalıştırma konumlarının herhangi birinde çalıştırılabilir.

BiozoneAirCarePR10: Cihaz, 11m2-23m2 arası dolu mekanlarda “DÜŞÜK FAN” konumunda, 23m2-46m2 arası mekanlarda “DÜŞÜK FAN” veya “ORTA FAN” konumunda, 46m2’nin üzerindeki mekanlarda  “YÜKSEK FAN” konumunda veya çalıştırma konumlarının herhangi birinde çalıştırılabilir.

BiozoneAirCarePR20: Cihaz, 14-46m2 arası dolu mekanlarda “DÜŞÜK FAN” konumunda, 46m2-70m2 arası mekanlarda “DÜŞÜK FAN” veya “ORTA FAN” konumunda,70m2’nin üzerindeki mekanlarda “YÜKSEK FAN” konumunda veya çalıştırma konumlarının herhangi birinde çalıştırılabilir.

BiozoneAirCarePR30: Cihaz, 46m2-70m2 arası dolu mekanlarda “DÜŞÜK FAN”   konumunda,70m2-111m2 arası mekanlarda “DÜŞÜK FAN veya “ORTA FAN” konumunda,111m2’nin üzerindeki mekanlarda “YÜKSEK FAN” konumunda veya çalıştırma konumlarının herhangi birinde çalıştırılabilir.

Tavanların yüksekliğinin ve mevcut kirletici maddelerin yoğunluğunun ve miktarının ortamınızdaki havayı temizlemek için gerekli debi miktarı üzerinde ciddi bir etkiye sahip olduğu unutulmamalıdır. Eğer Biozone AirCare’i kullanacağınız alanda kirletici unsurlar fazla ise (sigara kullanımı, evcil hayvan beslenmesi vb. gibi) kullanacağınız mekanın büyüklüğüne uygun modelin bir üst modelini tercih etmeniz daha iyi sonuç almanızı sağlar. 

***Biozone AirCare serisi cihazların lambasını değiştirmek çok kolaydır...       

                                          

Lamba değişim zamanı geldiğinde power tuşu ışığı sürekli kırmızı yanmaya başlar. Cihazınızın modeline uygun patentli Biozone UV Lambasını temin ettikten sonra arka panelde bulunan 4 vidayı söküp eskisini yuvasından çıkarıp yenisini takarsınız.UV Lamba değişimi sonrası ön panelde bulunan reset tuşu ile yeni lambanın kullanım süresini başlatarak bir dahaki değişim süresi gelene kadar rahat edersiniz.

                             

https://www.instagram.com/biozoneturkiye/ hesabımızdan bizi takip edebilir, https://havatemizle.com.tr/ linkinden kredi kartı ile sipariş verebilir, özel indirim ve sürpriz hediye fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Beni Arayın